Ilze ir konditore Caffeine virtuvē

un zina Caffeine desertu slepenās receptes, kuras īsti gardēži ikdienu novērtē. Ilze ir lepna strādāt komandā, kurā ir izpalīdzīgi un atbildīgi kolēģi, kuri uz darbu nāk ar prieku ikdienu. Caffeine 12. dzimšanas dienā Ilze novēl daudz izdzertas kafijas krūzītes un smaidus no klientiem un kolēģiem.

  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

Caffeine komandai pievienojos pirms 5-6 gadiem.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Pārcēlos uz Rīgu un bija nepieciešams darbs. Sludinājumu portālā ss.lv ieraudzīju sludinājumu, ka Caffeine meklē konditoru un tā kā ēst gatavošana ir mana kaislība, nolēmu pieteikies.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Visvairāk man patīk savi kolēģi. Kā arī tas, ka pati varu kontrolēt savu laiku, ko un kā strādāt.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Es noteikti būtu kapučino.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

Mana visu laiku mīļākā kafija ir mandeļu latte. Tā ir viegli salda, bet ar izteiktu garšu.

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Uzņēmuma stiprā puse viennozīmīgi ir atbildīgi un izpalīdzīgi kolēģi. Kopā mēs varam atrisināt ikvienu situāciju.

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

Manuprāt, vissvarīgākais ir lai cilvēks ir gatavs strādāt komandā un viņam ir liela atbildības sajūta, jo tad kopā viss izdosies!

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Klients ir mūsu vērtība. Klients dod mums darbu un novērtē katru izdarīto lietu.

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Brīvajā laikā man patīk izvēdināt galvu kopā ar ģimeni izjeot ārpus mājas. Bieži vien atpūsties patīk arī kārtojot māju.

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

No sirds novēlu daudz apmierinātu klientu un labu, stabilu darbinieku pieplūdumu.

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.