Ģirts ir Chief barista jeb kafejnīcas vadītājs

divos Caffeine, gan uz Barona ielas, gan uz Strēlnieku ielas. Ģirts visus klientus vienmēr sagaidīs ar platu smaidu un savus regulāros klientus jau ar gatavu izcilo kafiju. Baristas raksturo viņu, kā vienu no izpalīdzīgākajiem kolēģiem un lielisku līderi, kurš ar savu komandu spēj sasniegt visas virsotnes, taču Ģirts tieši tāpat raksturo savu uzticamo baristu komandu. Ģirts ne tikai prot pagatavot izcilu kafiju, bet arī dejo hip-hopu un lasa dzeju. 

  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

 Caffeine komandā kopā esmu 3 gadus.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Caffeine es nonācu, jo pabeidzot vidusskolu man steidzami vajadzēja atrast darbu. Man bija vairāki paziņas, kuri tobrīd jau šeit strādāja, bija apmierināti un ieteica arī man nākt komandā, tā nu esmu šeit.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Visvairāk darbā man patīk savi kolēģi, kolēģi un vēlreiz kolēģi! Kolēģi ir emocionālie atbalstītāji darbā, viņi palīdzēs atrisināt visas trakās situācijās. Kopā nekad nav garlaicīgi un var veidot foršas, neaizmirstamas atmiņas.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Kā man teica viena paziņa, ja es būtu kafija,tad noteikti Cold Brew, jo tā pēc izskata ir vislīdzīgākā rumkoliņai.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

Mana mīļākā kafija, viennozīmīgi, ir dubultais ledus espresso ar kazeņu sīrupu, ironiski, arī šī kafija ir līdzīga rumkoliņai.

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Uzņēmuma stiprās puses noteikti ir sakārtotība, tālredzīgums un pretimnākšana.

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

 Lai strādātu šajā uzņēmumā cilvēkam vajadzētu būt komunikablam un ar atvērtu prātu uz visu, kā arī pozitīvam. Ja šīs īpašības piemīt, tad strādājot Caffeine viss padosies.

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Mēs domājam pozitīvi un tālredzīgi. Jo domājot pozitīvi, cilvēks neļauj šķērsļiem sevi apturēt, jo tie šķiet mazsvarīgi.

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Savu brīvo laiku es pavadu dažādi. Es dejoju hip-hop dejas un arī dažreiz klubos padejoju. Ļoti patīk lasīt dzeju un grāmatas. Pavadīt laiku pozitīvi un piepildīti būtu tas, kā es pavadu savu brīvo laiku!

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

Caffeine es novēlētu vienu – Lai ballīte nekad nebeidzas!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.