Ģirts ir Chief barista jeb kafejnīcas vadītājs

divos Caffeine, gan uz Barona ielas, gan uz Strēlnieku ielas. Ģirts visus klientus vienmēr sagaidīs ar platu smaidu un savus regulāros klientus jau ar gatavu izcilo kafiju. Baristas raksturo viņu, kā vienu no izpalīdzīgākajiem kolēģiem un lielisku līderi, kurš ar savu komandu spēj sasniegt visas virsotnes, taču Ģirts tieši tāpat raksturo savu uzticamo baristu komandu. Ģirts ne tikai prot pagatavot izcilu kafiju, bet arī dejo hip-hopu un lasa dzeju. 

  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

 Caffeine komandā kopā esmu 3 gadus.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Caffeine es nonācu, jo pabeidzot vidusskolu man steidzami vajadzēja atrast darbu. Man bija vairāki paziņas, kuri tobrīd jau šeit strādāja, bija apmierināti un ieteica arī man nākt komandā, tā nu esmu šeit.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Visvairāk darbā man patīk savi kolēģi, kolēģi un vēlreiz kolēģi! Kolēģi ir emocionālie atbalstītāji darbā, viņi palīdzēs atrisināt visas trakās situācijās. Kopā nekad nav garlaicīgi un var veidot foršas, neaizmirstamas atmiņas.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Kā man teica viena paziņa, ja es būtu kafija,tad noteikti Cold Brew, jo tā pēc izskata ir vislīdzīgākā rumkoliņai.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

Mana mīļākā kafija, viennozīmīgi, ir dubultais ledus espresso ar kazeņu sīrupu, ironiski, arī šī kafija ir līdzīga rumkoliņai.

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Uzņēmuma stiprās puses noteikti ir sakārtotība, tālredzīgums un pretimnākšana.

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

 Lai strādātu šajā uzņēmumā cilvēkam vajadzētu būt komunikablam un ar atvērtu prātu uz visu, kā arī pozitīvam. Ja šīs īpašības piemīt, tad strādājot Caffeine viss padosies.

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Mēs domājam pozitīvi un tālredzīgi. Jo domājot pozitīvi, cilvēks neļauj šķērsļiem sevi apturēt, jo tie šķiet mazsvarīgi.

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Savu brīvo laiku es pavadu dažādi. Es dejoju hip-hop dejas un arī dažreiz klubos padejoju. Ļoti patīk lasīt dzeju un grāmatas. Pavadīt laiku pozitīvi un piepildīti būtu tas, kā es pavadu savu brīvo laiku!

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

Caffeine es novēlētu vienu – Lai ballīte nekad nebeidzas!