Evija, Mārketinga projektu vadītāja,

ir Caffeine ģimenē jau sešus gadus. Evija ikdienu rūpējas, lai mūsu klienti uzzina visus kafijas jaunumus, organizē pasākumus un koncertus, kā arī rūpējas par zīmola atpazīstamību un sasniegumiem. Ja Evija būtu kafija, tad noteikti melna un stipra.

  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

 Daļa no Caffeine esmu jau 6 gadus.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Teiktu, ka tā bija nejaušu apstākļu sakritība. Uzņēmums meklēja papildspēkus pasākumu organizēšanai uz pusslodzi un toreiz man tas bija lielisks piedāvājums. Lēnām attīstoties, pievienojos mārketinga departamentam uz pilnu slodzi.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Tas, ka nav divu vienādu dienu. Varu sevi izaicināt un pierādīt visdažādākajos veidos.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Noteikti melna.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

Jāsaka, ka man nav mīļākās kafijas, bet, ja jāizceļ viena, kuru pasūtu visbiežāk, tad tā ir Latte ar auzu pienu.

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Uzņēmuma stiprā puse ir komanda. Nav svarīgi kādu pienākumu veic uzņēmumā, tas ir svarīgs. Kopā mēs spējam sasniegt visu, atrisināt visu un īstenot visu!

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

Manuprāt, svarīgi ir spēt pielāgoties pārmaiņām, būt atvērtam un ļauties notikumiem.

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Mēs strādājam ar prieku un peļņu. Ja darbs rada prieku un gandarījumu, peļņa neizbēgami sekos.

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Brīvajā laikā dodos izbraucienos kopā ar ģimeni pie dabas, tā vienmēr atjauno un nomierina.

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

Nepstāties pie sasniegtā, turpināt izvirzīt jaunus un ambicozus mērķus!

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot “Iestatījumi” -> “Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā “Iestatījumi” -> “Paziņojumi”. Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājuma uzstādījumi ” esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti”. Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā “Iestatījumi” -> “Maksājumu iestatījumi” esat atlasījis “Izmantot Caffeine uzkrājumu”. Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu “Aktivizēt”.

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā “Iestatījumi” -> “Mans profils” . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā “Maks”, zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.