Ance ir Caffeine tīkla vadītāja

un ir pārliecināta, ka Caffeine stiprā puse ir ne tikai izcili pagatavota kafija, bet arī komanda un cilvēku spēks tajā. Viņa savu brīvo laiku pavada ejot garās pastaigās, lasot grāmatas un baudot labus koncertus kopā ar melnu kafiju.
  1. Cik sen jau Tu esi daļa no Caffeine?

 Caffeine ģimenei pievienojos pirms 3 gadiem un šie ir bijuši vieni no aizraujošākajiem gadiem manā profesionālajā dzīvē.

  1. Kā Tu nonāci Caffeine?

Tā bija apzināta izvēle. Biju pārliecināta, ka manai dzīvei nepieciešama strauja un dinamiska darba vide. Gribēju strādāt ar jauniem cilvēkiem un viss ir piepildījies.

  1. Kas Tev visvairāk patīk savā darbā?

Kā jau minēju tā ir darba dinamika. Katra diena atnes ko jaunu un interesantu.   Gandarījums, ka varam iepriecināt klientus. Kafijas smarža un garša no manas  ikrīta krūzītes.

  1. Kāda kafija Tu būtu?

Klasika- viss melnais.

  1. Kura ir Tava mīļākā kafija?

Ziemas mēnešos – americano vai, ja laika ir nedaudz vairāk – novērtēju labu  Cemex vai v60 brūvētu kafiju. Karstai vasaras dienai- cold brew, ko var papildināt ar kaut ko dzirkstošu. Piemēram šīsvasaras cold brew ginger ir mans favorīts!

  1. Kādas ir uzņēmuma stiprās puses?

Mūsu stiprā puse ir mūsu cilvēki! Baristas un konditori. Un tas, ka Caffeine piedāvā plašāko kafijas dzērienu klāstu un  pašu ražotas kūciņas, kruasānus un bagetes.

  1. Kādas ir īpašības, kurām būtu jāpiemīt, lai strādātu šajā uzņēmumā?

 Aizrautība, atvērts prāts un atbildība. Aizrautība apgūt jaunas prasmes. Apgūt kafijas pasauli. Viesmīlība –  klienti ir mūsu ikdiena un mūsu uzdevums ir papildināt klientu ikdienas ritmu ar  izcilu kafijas piedzīvojumu. Atbildība par  pagatavoto dzērienu, par Caffeine sniegtajām un saņemtajām pozitīvajām emocijām.

  1. Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā?

Mēs atbalstām veiksmieku kultūru, jo tā tiešām ir! Mēs nedomājam tikai par sevi, kā padarīt labāku savu dzīvi, mēs domājam par citiem. Mēs priecājamies par savām uzvarām, bet priecājamies arī par kolēģu panākumiem.

  1. Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?

Mani atjauno daba.  Patīk ceļot. Es eju pastaigās, lasu grāmatas un baudu labus koncertus.  Ir brīži , kad atpūšos nedarīt pilnīgi neko.

  1. Ko Tu novēlētu Caffeine dzimšanas dienā?

Būt tikpat dzirkstošiem un atvērtiem! Augt un pilnveidot sevi kā uzņēmumam un mums ikvienam kā būtiskai daļai  no tā. Daudz laimes Caffeine!