ГОТОВИМ: Шоколадный брауни
brownies-background-U8EHW63 (2)

Готовим: шоколадный брауни

Хрустящая корочка и бархатистая, сочная серединка – узнай вкус счастья, приготовив незабываемый шоколадный брауни! Он отлично подойдет к твоему любимому кофе.

Ингредиенты:

200 г мелкого сахара

100 г муки

85 г просеянного порошка какао

65 г просеянной сахарной пудры

65 г хорошего темного шоколада (стружка)

3/4 чайной ложки морской соли

2 крупных яйца

120 мл рапсового масла

2 столовых ложки воды

1/2 чайной ложки экстракта ванили

 

Шаг за шагом:

  1. Нагрей духовку до 160 градусов. В форму для выпечки размером 20х20 см (в форме большего размера брауни быстро пережарится) распыли масло, положи бумагу для выпечки и тоже побрызгай на нее маслом.
  2. В небольшой емкости смешай сахар, муку, порошок какао, сахарную пудру, шоколадную стружку и соль.
  3. В отдельной большой емкости взбей яйца, оливковое масло, воду и ваниль.
  4. Добавь сухие ингредиенты, тщательно перемешай до образования однородной массы. Она должна быть очень густой!
  5. Вылей тесто в подготовленную сковороду и разравняй силиконовой лопаточкой.
  6. Поставь в нагретую духовку и выпекай в течение 40–45 минут или до тех пор, пока к воткнутой в печенье зубочистке не прилипнет лишь несколько крошек (лучше выпекать чуть меньше, чем слишком долго).
  7. Перед нарезанием брауни нужно полностью остудить! Только вынутый из духовки, он в середине будет жидким, поэтому дай ему остыть не менее 2 часов. Чем дольше он будет остывать, тем жестче будет становиться, к тому же вкус шоколада станет более выраженным и насыщенным.

Совет: Храни брауни в плотно закрытой емкости при комнатной температуре до 3 дней или заморозь. Но маловероятно, что это понадобится – этот брауни исчезнет, как будто его и не было!

 

Jūs varat pievienot maksājuma karti atverot «Iestatījumi» -> «Manas maksājuma kartes. Ja Jūs nevarat atrast šo sadaļu, pārliecinieties, ka esat veicis Mobilās aplikācijas atjauninājumu. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Lojalitātes kartes unikālais numurs tiek ģenerēts un piešķirts, līdz ko Jūs pievienojaties Mobilai aplikācijai.

Katru gadu Caffeine uzkrājums par iepriekšējo kalendāro gadu tiek dzēsts 1.jūlijā. Vairāk https://www.caffeine.lv/lojalitate

Mēs varam nosūtīt tiešā mārketinga paziņojumus tikai tiem Mobilās aplikācijas lietotājiem, kuri devuši savu piekrišanu. To var izdarīt sadaļā «Iestatījumi» -> «Paziņojumi». Piekrišanu var atcelt jebkurā laikā, mainot iestatījumus savā Mobilās aplikācijas kontā. Papildus visu informāciju par Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumiem var iepazīties https://www.caffeine.lv/lojalitate , CAFFEINE sociālajos tīklos un mūsu kafejnīcās.

Karti var nebūt iespējams pievienot noteiktā interneta pirkumu apmaksas limita vai noteiktā dienas limita dēļ. Šos ierobežojumu iestatījumus jāpārbauda interneta bankā. Tāpat, pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis maksājuma kartes datus. Pārliecinieties, ka Jūsu internetbankas iestatījumos ir dota atļauja veikt maksājumus internetā ar šo karti.

Pārliecinieties, vai sadaļā «Iestatījumi» -> «Maksājuma uzstādījumi » esat atlasījis “Izmantot maksājuma karti». Turklāt, pārbaudiet, vai pievienotajā maksājuma kartē ir pietiekami daudz naudas, lai pabeigtu pirkumu. Ņemiet vērā, ka dienas laikā atļauts veikt ne vairāk kā 10 transakcijas no vienas kartes. Tas nozīmē, ka diennakts laikā varat caur Caffeine LV aplikāciju ar savu bankas karti norēķināties 10 reizes.

Ja pievienosiet vairāk nekā vienu maksājuma karti, tad ar nosaukumu palīdzību būs vieglāk atdalīt izvēloties maksājumu. Šī ir darbība drošības nolūkos.

Pārliecinieties, vai sadaļā «Iestatījumi» -> «Maksājumu iestatījumi» esat atlasījis «Izmantot Caffeine uzkrājumu». Aktivizējot šo funkcionalitāti, barista pie kases redzēs jūsu Caffeine uzkrājuma atlikumu un par kafiju varēsiet norēķināties ar Caffeine uzkrājumu. Ja vēlaties izmantot savu dāvanu karti, atcerēties to pirms pirkuma aktivizēt, izvēloties dāvanu karti no izvēlnes pirmajā lapā un nospiežot pogu «Aktivizēt».

Dāvanu kupons ir derīgs 90 dienas no iegādes brīža. Pēc tam kupons tiek neatgriezeniski dzēsts. Dāvanu kupons (5, 10, 20 Eur) jāaktivizē 90 dienu laikā, lai to pievienotu savam Caffeine uzkrājumam. Ja kupons šajā periodā netiks aktivizēts, tas tiks neatgriezeniski dzēsts. Kad kupons ir aktivizēts un pievienots Caffeine uzkrājumam, arī uz kuponiem attiecas Caffeine mobilās lojalitātes aplikācijas un lojalitātes kartes programmas noteikumi.

Gan kupona sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt Caffeine aplikācijai, un viņu tālruņu numuri ir jāsaglabā mobilās aplikācijas sadaļā «Iestatījumi» -> «Mans profils» . Pārliecinieties, ka saņēmējam ir Mobilās aplikācijas jaunākā versija.

Atsūtiet savu jautājumu un Lojalitātes kartes numuru (to atradīsiet sadaļā «Maks», zem svītrkoda) uz e-pastu info@caffeine.lv

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams reģistrēties vai ielogoties, izmantojot Facebook. Aicinām Jūs izmantot citus autentifikācijas veidus.