MŪSU STĀSTS

Kafijas ideja, kas dzimusi ASV
Caffeine ir stāsts par draudzību, avantūru un nerimstošu aizrautību. 2006. gadā četri draugi devās piedzīvojumā uz ASV, kur atklājot autentisku kafijas formulu, dzima pārliecība, ka tajā jādalās arī ar citiem. Jau pēc gada Lietuvā durvis vēra Coffee Inn tīkls, kurš, vēršoties plašumā, kafijas entuziastu vidū tagad pazīstams kā Caffeine.
Pēc Lietuvas tirgus iekarošanas Caffeine zīmols ienāca arī Latvijā, kur kā galveno uzdevumu izvirzīja mērķi kļūt par pirmo kafijas ekspertu, kas ir pieejams ikvienam – katrā Rīgas spicākajā ielā un cilvēku iecienītākajos nostūros. Jau pēc pirmajiem mēnešiem Caffeine zīmolu bija iemīlējuši vairāki desmiti tūkstoši jauniešu, profesionāļu, studentu, jauno māmiņu un dažādu nozaru profesionāļu – visi kā viens novērtēja un turpina novērtēt Caffeine nerimstošo tiekšanos pēc izcilas kafijas formulas un unikālas garšas.
Vairāk nekā kafija vai kafejnīca
Caffeine kopš pirmās dienas atļaujas būt citādāki, ieviešot savu kafejnīcu standartu – mēs sapludinājām radošu pieeju, brīvu un patīkamu atmosfēru, modernu kafijas kultūru un pilsētas ritmu. Caffeine 19 kafejnīcas nu ir kļuvušas par telpu, kur virmo stāsti par kafiju un dzīvi, draugu diskusijas par tikko redzētu filmu, par telpu, kur vārās baristu emocijas un dzimst kafijas garšošanas rituāli.
Mēs mīlam eksperimentēt un kafiju uztveram ar tādu azartu, ka pirms pāris gadiem dibinājām arī Caffeine Roasters kafijas studiju, kur katru dienu grauzdējam augstākās kvalitātes pupiņas Caffeine kafejnīcām, kas tagad pieejamas arī jūsu mājām un birojam. Pirms nonākt visā Caffeine tīklā, Roasters kafijas studijā tiek izmēģināti visi kafijas veidi. Tāpat studijā mēs nerimstoši turpinām meklēt unikālo vienas šķirnes kafijas pupiņas (single origin) garšu un aromātu.
Ap Caffeine pulcējas sirdī jaunie un traki
Caffeine zīmola stāsts ir ne tikai stāsts par kafiju, bet arī cilvēkiem. Cilvēkiem, kas sirdī jūtas jauni un nedaudz traki. Cilvēkiem, kas gatavi eksperimentiem, piedzīvojumiem un mazliet citādākam dzīvesveidam – dzīvesveidam bez noteikumiem un stingri novilktām robežām. Latvijas Caffeine komanda pulcē cilvēkus, kam ir svarīga kopā būšana un kopā darīšana un kuri ir gatavi izaicināt dzīvi. Cilvēkus, kurus iedvesmo kafija.
Mūsu kultūras pamatā ir pasaules elpa un Rīgas ielu dzīvīgums. Cilvēku prieks un sajūsma, un arī pārdzīvojumi – no agras rīta stundas līdz melnai tumsai kā karstā vasaras tveicē, tā vēsos ziemas vakaros. Caffeine ir kopā ar ikvienu, saprot un atbalsta, bet vēl svarīgāk – uzmundrina ar tasi izcili gardas kafijas.