Ance

ir Caffeine tīkla vadītāja un ir pārliecināta, ka Caffeine stiprā puse ir ne tikai izcili pagatavota kafija, bet arī komanda un cilvēku spēks tajā. Viņa savu brīvo laiku pavada ejot garās pastaigās, lasot grāmatas un baudot labus koncertus kopā ar melnu kafiju.

Linda

ir Caffeine virtuves vadītāja vairāk kā divus gadus. Linda rūpējas, lai mums visiem katru dienu būtu pilni vēderi ar iemīļotajām siera kūkām, sviestmaizēm, salātiem, kruasāniem un citiem Caffeine gardumiem, kuri tiek ražoti tepat galvaspilsētā Rīga. Visvairāk savā darbā viņai patīk, ka darba vide ir dinamiska un radoša.

Ilze

ir konditore Caffeine virtuvē un zina Caffeine desertu slepenās receptes, kuras īsti gardēži ikdienu novērtē. Ilze ir lepna strādāt komandā, kurā ir izpalīdzīgi un atbildigi kolēģi, kuri uz darbu nāk ar prieku ikdienu. Caffeine 12. dzimšanas dienā Ilze novēl daudz izdzertas kafijas krūzītes un smaidus no klientiem un kolēģiem

Vladislavs

ir Caffeine Chief barista jeb kafejnīcas vadītājs tirdzniecības centrā “Spice”. Viņš ikdienu rūpējas par savu baristu komandu, patīkamu atmosfēru un pilniem plauktiem garšīgu produktu klientiem. Vladislavs no galvas var nosaukt visu īpašo kafijas dzērienu receptes un pagatavot tās ar aizvērtām acīm.

Edgars

ir Chief barista jeb kafejnīcas vadītājs mājīgajā Ģertrūdes ielas Caffeine. Edgars pēc vidusskolas pabeigšanas meklēja darbu, kurš būtu aizraujošs, dinamisks un to būtu viegli apvienot ar studijām, tā nonāca Caffeine. Tagad viņam ir sava bristu komanda, darba grafiks kuru var apvienot ar universitāti un apmācību rezultātā iegūtas lieliskas latte art jeb kafijas zīmējumu veidošanas spējas. Edgars ikdienā pats bauda kafiju, kura gatavota pēc īpašas receptes – americano ar kokosriekstu pienu un kazeņu sīrupu.

Ģirts

ir Chief barista jeb kafejnīcas vadītājs ​ divos Caffeine, gan uz Barona ielas, gan uz Strēlnieku ielas. Ģirts visus klientus vienmēr sagaidīs ar platu smaidu un savus regulāros klientus jau ar gatavu izcilo kafiju. Baristas raksturo viņu, kā vienu no izpalīdzīgākajiem kolēģiem un lielisku līderi, kurš ar savu komandu spēj sasniegt visas virsotnes, taču Ģirts tieši tāpat raksturo savu uzticamo baristu komandu. Ģirts ne tikai prot pagatavot izcilu kafiju, bet arī dejo hip-hopu un lasa dzeju.

Madara

ir Chief barista jeb kafejnīcas vadītāja Tērbatas ielas Caffeine, kur ar savu nepārtraukto enerģiju uzlādē savu baristu komandu un klientus . Madaru aizrauj un gandarījumu sniedz ātrums, temps un laimīgi klienti. Baristas apgalvo, ka Madara ir kā raķete, kura spēj lieliski vadīt savu komandu, tajā pašā laikā gatavot kafiju un sagaidīt ar platu smaidu visus kafijas baudītājus. Ja Madara būtu kafija viņa būtu espresso.

Kristīna

ir konditore Caffeine virtuvē un ir nakts maiņu vadītāja. Tu saprati pareizi, lai no paša rīta agrumā, mēs varētu baudīt svaigas smalkmaizītes un kruasānus brokastīs, Kristīna tās gatavo un cep pa nakti, lai jau rīta agrumā tās tiktu piegādātas uz Tavu mīļāko Caffeine. Ja Kristina būtu kafija, tad tā būtu White Chocolate Latte.

Evija

Mārketinga projektu vadītāja, ir Caffeine ģimenē jau sešus gadus. Evija ikdienu rūpējas, lai mūsu klienti uzzina visus kafijas jaunumus, organizē pasākumus un koncertus, kā arī rūpējas par zīmola atpazīstamību un sasniegumiem. Ja Evija būtu kafija, tad noteikti melna un stipra.