SAPŅO KĻŪT PAR BARISTU?

Kļūsti par baristu Caffeine kafejnīcās Rīgas centrā un iemācies pagatavot savus mīļākos kafijas dzērienus. Šī ir lieliska iespēja Tev spert pirmos soļus kafijas pasaulē. Mēs nodrošinām apmaksātas apmācības, kuru laikā visiem jaunajiem darbiniekiem iemācām darboties aiz kafijas bāra. Droši sagatavo, iesūti pieteikumu un iespējams tieši Tev būs iespēja stāties mūsu baristu rindās.

Mēs meklējam smaidīgus, lieliskus un dzīvespriecīgus cilvēkus ar augstu atbildības sajūtu un lieliskām komunikācijas prasmēm, kuri vēlas apgūt kafijas gatavošanas mākslu un kļūt par baristu Baltijas vadošajā kafijas bāru tīklā.
Nepieciešamās valodu prasmes – latviešu valoda (tikai un vienīgi). Svešvalodu prasmes ir tikai vēlamas, bet ne obligātas.

Uzņēmums piedāvā:
-Stabilu atalgojumu ;
-Motivējošu ikmēneša bonusu sistēmu;
-Dažādas nemateriālas priekšrocības (pasākumu ielūgumus no sadarbības partneriem, darbu izbraukuma tirdzniecības ietveros lielākajos vasaras festivālos u. c. pasākumos; apmaksātus transporta pakalpojumus vēlās nakts stundās u. tml. );
-Patīkamas atlaides Caffeine produkcijai uzņēmuma darbiniekiem;
-Darbu darbiniekam ērtā atrašanās vietā (pilsētas centrā; lielveikalos Domina Shopping / Riga Plaza /Olimpia/ Spice / Akropole; Āgenskalnā);
-Mūsdienīgus darba apstākļus strauji augošā starptautiskā uzņēmumā;
-Draudzīgu kolektīvu;
-Darbu maiņās ar elastīgu grafiku, kuru ir viegli apvienot ar mācībām vai otru darbu.

Ja uzskati, ka atbilsti šiem kritērijiem un vēlies pievienoties Caffeine draudzīgajam kolektīvam, sūti mums savu CV ar motivācijas vēstuli uz darbs@caffeine.lv.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem,kuri būs tikuši atlases nākamajā kārtā!